Picture

پیاده سازی کامل مقالات

تیم متخصص شرکت نامیرا یارسان ویستا میتواند تمامی مقالات و پروژه های مورد نیاز شما را در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت در اختیار شما قرار دهد.

2
Picture

متلب و پایتون

متلب یک محیط نرم‌افزاری برای انجام محاسبات عددی و یک زبان برنامه‌نویسی نسل چهارم است و پایتون نیز یک زبان برنامه‌نویسی شی‌گرا و سطح بالا با معنا شناسی پویای یکپارچه شده برای وب و ساخت و توسعه نرم‌افزارهای کاربردی است که در کشور ما اخیرا بیشتر در دانشگاه ها، پروژه های تحقیقاتی، پیاده سازی مقالات و ... کاربرد گسترده ای پیدا کرده اند. در این زمینه شرکت نامیرا با متخصصین مجرب هوش مصنوعی آماده همکاری با شما می باشد.

1397/12/18
Picture

پردازش تصویر

روشی برای تبدیل یک تصویر به صورت دیجیتال و انجام برخی از عملیات بر روی آن، به منظور دریافت یک تصویر بهبود یافته و یا برای استخراج برخی از اطلاعات مفید از آن است. شرکت نامیرا امیدوار است به کمک تجربه بالای متخصصین هوش مصنوعی این مجموعه شما را در این امر یاری رساند.

1397/12/18
Picture

پردازش صوت

ردازش صوت زمینه های زیادی دارد ولی اکثر فعالیت ها در این زمینه مربوط به تبدیل صوت یا گفتار به متن یا نوشتار می باشد. در صورتی که در این زمینه نیاز به متخصصینی دارید با ما تماس بگیرید.

1397/12/18
Picture

پردازش ویدیو

پردازش تصاویر متحرک یا ویدئو از جنبه های کاربردی پردازش تصویر، به شمار می رود. در ویدئو به علت وجود بعد زمان، پیچیدگی هایی وجود دارد که آن را تا حدی مستقل از نظر مفاهیم موجود در پردازش تصویر می کند.یکی از جنبه های مهم در ویدئو، این است که حجم داده ارسالی کاهش یابد. شرکت نامیرا آماده هرگونه همکاری در این زمینه می باشد.

1397/12/18
Picture

الگوریتم های تکاملی

الگوریتم های تکاملی شامل الگوریتم‌هایی جهت جستجو است که در آن‌ها عمل جستجو از چندین نقطه در فضای جواب آغاز می‌شود و به‌طور اساسی با دیگر روش‌های بهینه‌سازی و جستجوی مرسوم قدیمی تفاوت دارند. شرکت نامیرا آماده انجام هرگونه همکاری در این زمینه می باشد.

1397/12/18
Picture

یادگیری ماشین

یادگیری ماشین یکی از زمینه های هوش مصنوعی می باشد که به تنظیم و اکتشاف شیوه‌ها و الگوریتم‌هایی می‌پردازد که بر اساس آن‌ها رایانه‌ها و سامانه‌ها توانایی تعلٌم و یادگیری پیدا می‌کنند. شرکت نامیرا آمادگی خود را برای همکاری با شما در این زمینه اعلام می کند.

1397/12/18
Picture

بینایی ماشین

استفاده از حس گرها برای دریافت سیگنال‌هایی که تشکیل دهنده تصویر یک شی هستند که توسط کامپیوتر و یا سایر وسایل پردازش سیگنال برای تفسیر و تحلیل سیگنال‌های دریافت شده از قطعه مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان یک ابزار مهندسی در ابزارهای دیجیتال و در شبکه‌های کامپیوتری، برای کنترل ابزارهای صنعتی دیگر از قبیل کنترل بازوهای روبات و یا خارج کردن تجهیزات معیوب به کار می‌رود. شرکت نامیرا آماده انجام هرگونه پروژه و همکاری با شما در این زمینه می باشد.

1397/12/18
Picture

پردازش زبان طبیعی

پردازش زبان طبیعی به تعامل بین کامپیوتر و زبان‌های (طبیعی) انسانی می‌پردازد؛ بنابراین پردازش زبان‌های طبیعی بر ارتباط انسان و رایانه، متمرکز است. ما آماده ایم تا در این زمینه شما را یاری نماییم.

1397/12/18